Choď na obsah Choď na menu
 


Valentín Cup 2013 - výsledky

1. 3. 2013

Klub OMD Farfalletta zorganizoval v sobotu 23. februára 2013 piaty ročník priateľského turnaja v hre boccia pod názvom Valentín Cup 2013. Turnaj sa konal v priestoroch telocvične ZŠ Turie. Do súťažných duelov sa zapojilo 8 nadšencov boccie, ktorí po úvodnom losovaní vytvorili 4 zmiešané páry. Hralo sa systémom každý pár s každým.

Boli sme svedkami bojovej a súčasne veľmi priateľskej atmosféry, ktorú vytvorili nielen hráči, ale i naši asistenti a žičlivý fanklub rodinných príslušníkov. Ani tento raz nechýbalo prekvapenie turnaja. Postarali sa oň Anka Palčeková – Šebeňová a náš nováčik v boccii Michal Tižo, na ktorých boli krátki aj minuloroční víťazi. Úspešnou finálovou jazdou si vybojovali celkové prvenstvo. Blahoželáme!

Konečné poradie je nasledovné:

      1.      Anna Palčeková – Šebeňová + Michal Tižo  

2.      Miroslava Bílková + Lýdia Lazová  

3.      Mária Smolková + Anna Šebeňová  

4.      Alexander Chudík + Miroslav Bielak

Víťazi boli odmenení valentínskou medailou, diplomom a vecnými cenami. Napokon sladkú odmenu, nové skúsenosti a dobrý pocit si odniesli všetci zúčastnení.  

Ďakujeme všetkým, ktorí sa svojou pomocou pričinili o hladký priebeh celého podujatia, ale aj športovcom za účasť. Osobitne ďakujeme našim asistentom, dobrovoľníkom a zamestnancom ZŠ v Turí, ktorí sa podieľali na jeho príprave.

Za podporu podujatia patrí poďakovanie týmto sponzorom - KIA Motors Slovakia s.r.o., GEOstatik , a. s. Žilina, SLS - TECHNACO, s.r.o., Žilina.  

Táto aktivita sa konala v rámci projektu „Každý je víťaz!“, ktorý sa realizuje vďaka 2% z príjmov fyzických a právnických osôb.

Ešte raz všetkým srdečne ďakujeme!

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Valentín Cup 2013 - výsledky